Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok, rozumiem.
Nasze projekty

Dedykowane aplikacje internetowe

Time Tracker

aplikacja internetowa

Dedykowana aplikacja internetowa

Rozwiązanie stworzone specjalnie dla biura konstrukcyjnego współpracującego z wytwórniami konstrukcji stalowych z USA. Posiada prosty i intuicyjny interfejs, pozwalając na łagodną migrację z prowadzonej wcześniej uciążliwej ewidencji z użyciem arkuszy kalkulacyjnych. Jest to dedykowana aplikacja internetowa zapewniająca wygodne zarządzanie projektami i ewidencję czasu pracy. Pozwala ona dowolnej liczbie pracowników wprowadzać informacje na temat czasu pracy i postępu projektu, które następnie są automatycznie przetwarzane i udostępniane klientowi w postaci przejrzystych raportów.

Responsywność - projekt dosotosowany do urządzeń mobilnych

Responsywność

Aplikacja do zarządzania czasem pracy

Czas pracy

Aplikacja do zarządzania zespołem

Zarządzanie zespołem

Zarządzanie pracownikami i datami świąt

Aplikacja internetowa pozwala na tworzenie i edycję dowolnej liczby kont pracowników jednocześnie udostępniając użytkownikom wszystkie potrzebne dane kontaktowe. Na życzenie klienta stworzyliśmy również dedykowany kalendarz z opcją dodawania zarówno świąt amerykańskich jak i polskich. Daty te są automatycznie oznaczone w raportach oraz w kartach ewidencji czasu pracy każdego pracownika.

Dedykowana aplikacje internetowa dla biur z Katowic i Krakowa
Firmy z Krakowa i Wrocławia - dedykowana aplikacja internetowa

Karta ewidencji czasu pracy

Na życzenie klienta stworzyliśmy interfejs dostępny dla każdego pracownika zbliżony do wcześniej wykorzystywanych arkuszy kalkulacyjnych. Umożliwia on pracownikom dołączanie się do stworzonych przez klienta projektów, wprowadzanie ilości przepracowanych godzin/nadgodzin oraz oznaczanie dni spędzonych na urlopie/zwolnieniu chorobowym. Arkusz automatycznie tworzy sumy dla danego miesiąca, a wprowadzane dane wykorzystywane są do generacji zbiorczych raportów.

Generacja raportów

Na podstawie bazy użytkowników, projektów i zespołów oraz wprowadzanych przez pracowników informacji godzinowych aplikacja generuje i przechowuje raporty na temat przepracowanych nadgodzin oraz godzin poświęconych na pracę nad konkretnymi projektami z podziałem na zespoły i na poszczególnych pracowników.

Aplikacja internetowa do zarządzania projektami