Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok, rozumiem.
Nasze projekty

Responsywne strony www

Or&g Group

responsywna strona www

Responsywna strona WWW wykonana dla agencji eventowej

Responsywna strona WWW z CMS

Or&g Group to firma istniejąca od 2004 roku organizująca konferencje, eventy, wyjazdy integracyjne, zajęcia outdoorowe oraz podróże motywacyjne dla najbardziej znanych firm i marek. Klient zgłosił się do nas z potrzebą zmiany przestarzałej strony na nowoczesną, responsywną i efektowną wizualnie, która skutecznie promowałaby markę firmy. Projekt graficzny zrealizowany we współpracy z Spring Studio. Stronę można odwiedzić poprzez kliknięcie tutaj.

Intuicyjny CMS

Edycja treści

Nowoczesny wygląd

Projekt graficzny

Responsywność - projekt dosotosowany do urządzeń mobilnych

Responsywność

Stworzona dla urządzeń mobilnych

Wykonana przez nas strona została przetestowana i dostosowana do szerokiego zakresu urządzeń dzięki czemu zachowuje atrakcyjny wygląd na każdym ekranie. Zaprojektowaliśmy również liczne statyczne oraz animowane elementy graficzne zachowując zgodność z brandingiem firmy.

Dostosowanie strony www do urządzeń mobilnych
Agencja eventowa z Katowic - strona www z systemem zarządzania treścią

Wykonaliśmy intuicyjny system zarządzania treścią, który pozwala na edycję każdego istotnego elementu strony – od tekstów, zdjęć i galerii po możliwość dodawania nowych realizacji, zmianę zawartości elementów animowanych i integrację z portalami społecznościowymi. Nowa strona Or&g Group dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ułatwi działalność marketingową firmy i pozwoli na skuteczniejsze wykorzystanie nowych form reklamy internetowej.