Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok, rozumiem.
Nasze projekty

Responsywne strony www

GroundPlug International ApS

strona WWW

Nowoczesna strona internetowa GroundPlug

Responsywna strona WWW z systemem CMS

GroundPlug jest duńską firmą budowlaną o zasięgu międzynarodowym oferującym innowacyjne fundamenty stalowe. Stworzyliśmy responsywną stronę opartą na systemie zarządzania treścią i wykonaliśmy pozycjonowanie, poprawiając jej widoczność w sieci i popularność wśród potencjalnych klientów. Zachęcamy do odwiedzenia strony poprzez kliknięcie tutaj.

Responsywność - projekt dosotosowany do urządzeń mobilnych

Responsywność

Nowoczesny wygląd

Nowoczesny wygląd

Intuicyjny CMS

Intuicyjny CMS

Strona GroundPlug - responsywność

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona internetowa firmy GroundPlug została wykonana w ten sposób, by bez względu na rozmiar ekranu czy też rodzaj urządzenia na którym jest oglądana (komórka, tablet, komputer), była zawsze czytelna i atrakcyjna wizualnie.

System zarządzania treścią

Wykonaliśmy dedykowany system zarządzania treścią (CMS) na bazie popularnego systemu WordPress. Pozwala w łatwy sposób aktualizować treść strony WWW – dodawać aktualności, edytować teksty, dodawać i edytować galerie zdjęć i filmów. Strona internetowa została wykonana w dwóch wersjach językowych – duńskiej i angielskiej.

Intuicyjny system zarządzania treścią CMS
Responsywna strona WWW firmy GroundPlug