Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok, rozumiem.
Nasze projekty

Responsywne strony internetowe

Made by milk

responsywna strona internetowa

Responsywna strona WWW wykonan dla agencji z Wrocławia

Responsywna strona internetowa z CMS

Milk to profesjonalna wrocławska agencja, której modelki znane są w Polsce i za granicą. Klient zwrócił się do nas z potrzebą stworzenia nowoczesnej strony internetowej odpowiadającej zarówno rosnącym potrzebom wizualnym, jak również konieczności powiązania wprowadzanych na stronie zdjęć w spójną i prostą w rozbudowie bazę informacji o modelkach. Stronę można odwiedzić klikając tutaj.

Intuicyjny CMS

Zarządzanie treścią

Nowoczesny wygląd

Projekt graficzny

Responsywność - projekt dosotosowany do urządzeń mobilnych

Dla urządzeń mobilnych

Dostosowany system zarządzania treścią

Wykonany przez nas system zarządzania treścią jest responsywny i ma intuicyjną strukturę ściśle powiązaną z układem każdej strony oraz składających się na nią elementów. Oprócz typowych funkcjonalności t.j. edycja nagłówków, treści, zdjęć, galerii wykonaliśmy dodatkowe, istotne dla klienta komponenty służące do łatwego zarządzania obszerną bazą zdjęć i modelek.

Intuicyjny system zarządania treścią wykonany dla agencji modelek z Wrocławia
Strona internetowa Wrocławskiej agencji modelek

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

Responsywny layout strony został w pełni dostosowany zarówno do małych jak i dużych ekranów, eksponując na każdym urządzeniu to co najważniejsze dla klienta – efektowne zdjęcia modelek.